Info-Net Olecko

verified_user
320 polubień
7 ulubione
ul. Kolejowa 20 lok. 1
19-400 Olecko, Polska
Poproś o informacje

Info-Net Olecko Informacje o firmie

Ogólne informacje

Jesteśmy lokalnym dostawcą usług telekomunikacyjnych. Specjalizujemy sie w sieciach komputerowych wykorzystujących technologie łączności światłowodowej, przewodowej i bezprzewodowej w standardzie 802.11x . Szczególny nacisk kładziemy na budowę i obsługę sieci światłowodowej dla dostępu do Internetu, TV i telefonu, zwłaszcza w obszarach, gdzie inni dostawcy nie są w stanie zapewnić usługi. Działamy na terenie powiatów: oleckiego, gołdapskiego i suwalskiego w województwie warmińsko-mazurskim i podlaskim. Zbudowana przez nas infrastruktura pozwala świadczyć wysokiej jakości usługę dostępu do sieci Internet w samym Olecku oraz w kilkunastu miejscowościach powiatu oleckiego, gołdapskiego i suwalskiego, a obszar ten stale się powiększa. Nasza oferta skierowana jest do osób fizycznych i firm, którym standardowo oferujemy łącza w abonamencie od 40 zł, w zależności od przepływności. Oprócz standardu mamy też skalowalną i elastyczną ofertę uwzględniającą indywidualne wymagania Klienta oraz jego potrzeby. Zapraszamy do kontaktu.

ul. Kolejowa 20 lok. 1 Olecko

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
09:00 - 17:00
Wtorek:
09:00 - 17:00
Środa:
09:00 - 17:00
Czwartek:
09:00 - 17:00
Piątek:
09:00 - 17:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook google-plus youtube
Kategorie
Dostawca sprzętu biurowego Dostawca sprzętu kolejowego Dostawca systemów ochrony

Info-Net Olecko Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Moja Firma - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę