Skoda

thumb_up 267565 polubień
Mariańska 44
47-400 Racibórz, Polska
phone
Kliknij aby pokazać telefon
Poproś o informacje

Firmy podobne do Skoda

Inter Cars S.A. Racibórz
Karola Tomali 2, Racibórz
Inter Cars SA to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowy…

Skoda Informacje o firmie

Ogólne informacje

Witamy na oficjalnym fanpage'u ŠKODA Polska! Zgodnie z duchem hasła - "SIMPLY CLEVER", chcemy poznać tutaj fanów ŠKODY, właścicieli naszych aut i wszystkich zainteresowanych informacjami ze świata marki. Celem tej platformy jest zapewnienie możliwości komunikacji z nami oraz innymi pasjonatami ŠKODY, a także dostarczenie Wam aktualnych informacji o naszych samochodach. W ŠKODZIE wierzymy, że za każdym autem, który tworzymy kryje się ludzka historia. Dlatego chcemy usłyszeć tutaj Wasz głos, poznać Wasze opinie i poglądy. Mamy nadzieję, że miejsce to stanie się ważnym i ciekawym źródłem informacji o Waszym ulubionym samochodzie. Przypominamy, że komentarze, opinie i zdjęcia opublikowane przez naszych fanów niekoniecznie odzwierciedlają opinie i stanowiska ŠKODA Auto Polska.

Zajrzyjcie też do naszego sklepu internetowego, w którym znajdziecie akcesoria i gadżety ŠKODY. http://www.sklep.skoda.pl/

Mariańska 44 Racibórz

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
09:00 - 17:00
Wtorek:
09:00 - 17:00
Środa:
09:00 - 17:00
Czwartek:
09:00 - 17:00
Piątek:
09:00 - 17:00
Sobota:
09:00 - 13:00
Parking
Firma posiada parking.
Telefon kontaktowy
+48324151877
Linki
Konta społecznościowe
Słowa kluczowe
Producent części samochodowych

Skoda Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Moja Firma - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę