Kotanyi Polonia Sp. z o.o. - Przyprawy i zioła

thumb_up 28232 polubień
Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7A
02-366 Warszawa, Polska
phone
Kliknij aby pokazać telefon

Kotanyi Polonia Sp. z o.o. - Przyprawy i zioła Informacje o firmie

Ogólne informacje

Gotować z inspiracją. Żyć z pasją.

Wszystko zaczęło się w 1881 od Janosa Kotanyi i papryki. Wkrótce dołączyły inne drogocenne przyprawy i zioła z całego świata.Dziś tak samo dziś jak przed laty są naszą największą pasją. Dzięki naszym przyprawom inspirujemy ludzi do kreatywnego gotowania i dodajemy do życia szczyptę pasji i przyjemności. Różne kraje i kultury charakteryzują się odrębnymi potrzebami, gustami, smakami i przyzwyczajeniami. Dla nas najważniejszy jest człowiek i jego przyjemność podczas jedzenia, dlatego naszą przewodnią myślą jest: oferujemy najlepszy smak. To, co jemy jest głęboko zakorzenione w naszej tradycji. Aby temu sprostać nasz asortyment obejmuje 4500 artykułów dla 20 krajów. Każdy produkt to zaproszenie dla Państwa, aby odkryć na nowo nieskończoność i różnorodność smaku.

„Dla mnie szczególnym wyzwaniem jest wybranie z bogatej oferty przypraw tylko tych najlepszych."
Erwin Kotányi

Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7A Warszawa

Godziny otwarcia
Parking
Firma posiada parking.
Telefon kontaktowy
+48225980180
Linki
Konta społecznościowe
Słowa kluczowe
Producent przypraw

Kotanyi Polonia Sp. z o.o. - Przyprawy i zioła Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Moja Firma - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę