Интер Карс България ЕООД Inter Cars Bulgaria

thumb_up 17103 polubień
Andersa 32
58-304 Wałbrzych, Polska
phone
Kliknij aby pokazać telefon

Интер Карс България ЕООД Inter Cars Bulgaria Informacje o firmie

Ogólne informacje

Inter Cars SA to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo – Wschodniej. Od maja 2004 r. spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Inter Cars SA posiada obecnie 143 filie w kraju oraz 85 oddziałów w Europie (Czechy, Słowacja, Ukraina, Litwa, Łotwa, Węgry, Chorwacja, Rumunia). W ofercie spółki znajduje się ponad milion różnych części zamiennych do samochodów osobowych i ciężarowych. Bez względu na to czy samochód jest marką europejską czy azjatycką klienci mają pod ręką pełny asortyment części oraz dużą ilość narzędzi i wyposażenia warsztatowego. Taka różnorodność sprawia, że w tej chwili jest to najbogatsza oferta w Polsce.

Obok dystrybucji części, stanowiącej główny przedmiot działalności Inter Cars SA, firma prowadzi sprzedaż legendarnej marki motocykli Triumph (poprzez sieć placówek o nazwie Inter Motors) oraz części i akcesoriów do innych motocykli. Inter Cars SA jest właścicielem dwóch spółek zależnych: Lauber Sp. z o.o. zajmującej się regeneracją części samochodowych oraz Feber Sp. z o.o. produkującej przyczepy i naczepy.

Firma jest także właścicielem ogólnopolskiej sieci warsztatów Q-Service, Q-Service Truck, która obecnie liczy około 490 punktów w Polsce. W połączeniu z siecią Perfect Service, należącą kiedyś do JC Auto, ilość warsztatów jest bliska 1000. Od 2008 roku funkcjonuje także Q-Service Motor Sport, sieć warsztatów specjalizująca się w tuningu samochodów.
Od 2001 r. Inter Cars SA organizuje targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów.

W 2009 roku powstała platforma internetowa Motointegrator.pl – rozwiązanie dedykowane serwisom godne XXI wieku. Portal umożliwia kontakt pomiędzy klientem, poszukującym możliwości naprawy samochodu, a warsztatem, jako punktem odbioru i montażu zakupionych części.

Andersa 32 Wałbrzych

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
08:00 - 18:00
Wtorek:
08:00 - 18:00
Środa:
08:00 - 18:00
Czwartek:
08:00 - 18:00
Piątek:
08:00 - 18:00
Sobota:
08:00 - 14:00
Parking
Firma posiada parking.
Telefon kontaktowy
+48748867580
Linki
Konta społecznościowe
Słowa kluczowe
Sklep samochodowy, Rynek części samochodowych, Producent części samochodowych

Интер Карс България ЕООД Inter Cars Bulgaria Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać okazji na aktualizację profilu firmy, dodawanie produktów, ofert i wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie Moja Firma - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę